Uitslagen 5de klasse B speelronde 4

Rekken 1 won vanmiddag van BSC Unisson  1-4. Lees verder voor andere resultaten in de 5de klasse B.


Uitslagen 5de klasse B speelronde 4

WedstrijddatumThuis teamUit teamDoelpunten thuisDoelpunten uit
23-9-2012BSC Unisson 1Rekken 114
23-9-2012Diepenheim 1UDI 103
23-9-2012SVBV 1Rietmolen 120
23-9-2012Buurse 1Centrum 't 111
23-9-2012DEO 1VIOS B. 172
23-9-2012Bentelo 1Hoeve Vooruit 141


Standen 5de klasse B speelronde 

PositieWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1Bentelo 1761019233
2Rekken 17610192612
3Buurse 17421141810
4SVBV 17412131911
5VIOS B. 1722381718
6Centrum 't 172238812
7BSC Unisson 1621371115
8UDI 1721471017
9DEO 1720561621
10Diepenheim 161235413
11Rietmolen 1712451318
12Hoeve Vooruit 171154419

Facebook reacties:

reacties

Gerelateerde berichten

Leave a Comment