SP.Rekken teamindeling 2019-2020

Selectie-Teamindeling Sp. Rekken seizoen 2019-2020

1e selectie 2e elftal
1 Dylan Bijlsma (k) Patrick Nijland
2 Tom Griesen (k) Maikel Stokkers
3 Bjorn Ten Haken (k) Tom Bannink
4 Daan Papenborg Ronald Karnebeek
5 Bram Helmers Jari Nijhof
6 Jasper Stein
7 Joey Vos
8 Robin Wegdam
9 Koen Konniger
10 Kevin Stokkers
11 Bjarne Boonk
12 Merijn Roos
13 Marc Blaauboer
14 Mike Kerkemeijer
15 Roy Leusink
16 Thijs Tankink
17 Thies Diepenmaat
18 Timo Buunk
19 Jordy te Raa
20 Tom Tankink
21 Thijs Voortman
22 Dennis Schepers
23 Job Reinderink
24 Maurits Haverkate
Trainer Mark Roossink
Leider Jelle Nijhof Dani Barts
Grensr. Bert Voortman Marco te Nijenhuis

2de selectie wordt aangevuld met spelers uit de selectie

Teamindeling SP.Rekken Seizoen 2019-2020

3e elftal 4e elftal
1 Kjell Roerink Sebastiaan Slutter
2 Ruud Giesbers Danny Siemens
3 Olivier Michorius Mart Loman
4 Marc Maatman Rens ten Have
5 Niels Te Deeseke Marc Diepenmaat
6 Rick Schepers Emiel Eiting
7 Eddy Kleinmeulman Stefan Goering
8 Nick van de Luyt Rick Rexwinkel
9 Harm Koerselman Kasper Brugman
10 Pieter Kuiper Maurice ten Barge
11 Henk Trutmans Rob Griesen
12 Paul Ten Brinke Jeroen Lammers
13 Jochem Aarnink Tjark ten Barge
14 Robert Boevink Roy te Velthuis
15 Luc Wessels Ralf Mooijman
16 Bartjan Mellink Stijn Venvertlo
17 Mark Rhebergen Melle Groen
18 Rik te Velthuis Gijs Koudijs
19 Twan Lurvink
Trainen  met 4de Trainen met 3de
Jochem Odink Ralph Mooijman
Ruud Brinkers Maurice ten Barge
5e elftal     Zaterdag 2e
1 Heino Meddeler Wouter Grooters
2 Ewout Buunk Lars Koldeweij
3 Hennie Papenborg Sven Koldeweij
4 Adrie Schepers Teun Bleumink
5 Fred Roossink Jorg Antvelink
6 Bertus Grooters Maik Spanjaard
7 Henk Schepers Raoul Vos
8 Gerald Heusinkveld Mart Onstein
9 Henk Hagens David Schagen
10 Barry Meddeler Robbin Wantia
11 Ronald Engelberts Frank Hartemink
12 Arjan Lammers Kevin Karnebeek
13 Eric Diepenmaat Joep Peters
14 Marco Suijthof Sjoerd Weernink
15 Marcel Michels Rob Ordelman
16 Paul Nijhof Rik Onstein
17 Hans Onstein Ritchie Klein Gebbink
18 Arjan Hoenink Rutger Oude Klieverink
19 Ronald Bongers Gijs Lamaker
Ludy Koldeweij Wouter Grooters

Voor vragen-opmerkingen kun je terecht bij:
Marco Suythof (3e elftal t/m 5e en het zaterdagelftal)

Bij tekorten zijn deze spelers beschikbaar:

Eric Huitink Marc Nienhaus
Robert Winkelhorst
Herman Aarnink

Facebook reacties:

reacties

Gerelateerde berichten