Team indeling 2021-2022

De team indeling voor het nieuwe seizoen is rond. 

1e selectie 2e elftal
1 Dylan Bijlsma (K) Maikel Stokkers
2 Tom Griesen (K) Tom Bannink
3 Bjorn Ten Haken (K) Bjarne Boonk
4 Marc Blaauboer Jari Nijhof
5 Daan Papenborg Joep Peters
6 Bram Helmers Ronald Karnebeek
7 Jasper Stein Thije Vergeer
8 Job Reinderink Mick Heijedeman
9 Joey Vos Milan Poelhuis
10 Robin Wegdam Krieke Krooshof
11 Koen Konniger Nick Te Hoonte
12 Kevin Stokkers
13 Waldo Rhebergen
14 Merijn Roos
15 Mike Kerkemeijer
16 Thijs Voortman
17 Roy Leusink wordt aangevuld met selectie spelers
18 Dennis Schepers
19 Thijs Tankink Voor vragen/opmerkingen kun je terecht bij:
20 Maurits Haverkate Colin Stokkers, 06-53984940
21 Thies Diepenmaat
22 Timo Buunk
23 Jordy te Raa
24 Tom Tankink
25 Stan Nijhuis
26 Jesse Holkenborg
27 Ramon Schepers
Trainer Colin Stokkers Vacant
Leider Jelle Nijhof Hans van Loosen , Marco te Nijenhuis
Grensr. Bert Voortman Vacant
3e elftal 4e elftal
1 Lennard te Molder Kasper Brugman
2 Sebastiaan Slutter Danny Siemens
3 Danny Spanjaard Mart Loman
4 Marc Maatman Rens ten Have
5 Niels Te Deeseke Marc Diepenmaat
6 Rick Schepers Stefan Goering
7 Mark Rhebergen Rick Rexwinkel
8 Rik te Velthuis Twan Lurvink
9 Harm Koerselman Maurice ten Barge
10 Pieter Kuiper Daan Scholten van Mast
11 Henk Trutmans Tjark ten Barge
12 Paul Ten Brinke Roy te Velthuis (K)
13 Jochem Aarnink Stijn Venvertlo
14 Robert Boevink (K) Melle Groen
15 Luc Wessels Gijs Scharenborg
16 Bartjan Mellink (K) Maik Spanjaard
17 Teun Bouwhuis
18 Daan Eiting
19
20
Trainen samen met 4de Trainen met 3de
Leider Ruud Brinkers Maurice ten Barge
Leider Rik te Velthuis
5e elftal     Zaterdag 2e
Heino Meddeler Gijs Lamaker
Ewout Buunk Dani Barts
Ronald Bongers Kevin Karnebeek
Adrie Schepers Nick van der Luyt
Fred Roossink Nick Ottink
Bertus Grooters Rob Ordelman
Henk Schepers Sjoerd Weernink
Gerald Heusinkveld David Schagen
Henk Hagens Maikel Giesbers
Barry Meddeler Raoul Vos
Oliver Michorius Robbin Wantia
Arjan Hoenink Wouter Grooters
Marco Suijthof Teun Bleumink
Marcel Michels Lars Koldeweij
Paul Nijhof Sven Koldeweij
Hans Onstein Rick Ontstein
Eddy Kleinmeulman Renzo Lammers
Emiel Eiting Dion Asschert
Wessel Wantia
Noah te Vruchte
Ludy Koldewey Jorg Antvelink
Voor vragen/opmerkingen kun je terecht bij:
Marco Suythof (3e elftal t/m 5e en het zaterdagelftal)

06-20738060

Facebook reacties:

reacties

Gerelateerde berichten