Teamindeling 2020-2021

Selectie-Teamindeling Sp. Rekken seizoen 2020-2021

1e selectie 2e elftal
1 Dylan Bijlsma (k) Patrick Nijland
2 Tom Griesen (k) Maikel Stokkers
3 Bjorn Ten Haken (k) Tom Bannink
4 Marc Blaauboer Bjarne Boonk
5 Daan Papenborg Jari Nijhof
6 Bram Helmers Joep Peters
7 Jasper Stein Ronald Karnebeek
8 Job Reinderink Wordt aangevuld met spelers uit de selectie
9 Joey Vos
10 Robin Wegdam
11 Koen Konniger
12 Kevin Stokkers
13 Waldo Rhebergen
14 Merijn Roos
15 Mike Kerkemeijer
16 Thijs Voortman
17 Roy Leusink
18 Dennis Schepers
19 Thijs Tankink Voor vragen/opmerkingen kun je terecht bij:
20 Maurits Haverkate Colin Stokkers
21 Thies Diepenmaat 06-53984940
22 Timo Buunk
23 Jordy te Raa
24 Tom Tankink
25 Stan Nijhuis
Trainer Colin Stokkers Gerald Vos
Leider Jelle Nijhof Maco te Nijenhuis
Grensr. Bert Voortman

 

3e elftal 4e elftal
1 Jochem Odink Sebastiaan Slutter
2 Ruud Giesbers Danny Siemens
3 Danny Spanjaard Mart Loman
4 Marc Maatman Rens ten Have
5 Niels Te Deeseke Marc Diepenmaat
6 Rick Schepers Stefan Goering
7 Eddy Kleinmeulman Rick Rexwinkel
8 Kjell Roerdink Kasper Brugman
9 Harm Koerselman Maurice ten Barge
10 Pieter Kuiper Daan Scholten van Mast
11 Henk Trutmans Jeroen Lammers
12 Paul Ten Brinke Tjark ten Barge
13 Jochem Aarnink Roy te Velthuis
14 Robert Boevink Ralf Mooijman
15 Luc Wessels Stijn Venvertlo
16 Bartjan Mellink Melle Groen
17 Mark Rhebergen Gijs Koudijs
18 Rik te Velthuis Twan Lurvink
19 Emiel Eiting
20
21
Trainer Trainen samen met 4de Trainen met 3de
Leider Ruud Brinkers Ralph Mooijman
Leider Maurice ten Barge

 

5e elftal     Zaterdag 2e
Heino Meddeler Gijs Lamaker
Ewout Buunk Dani Barts
Hennie Papenborg Kevin Karnebeek
Adrie Schepers Nick van der Luyt
Fred Roossink Nick Ottink
Bertus Grooters Rob Ordelman
Henk Schepers Sjoerd Weernink
Gerald Heusinkveld David Schagen
Henk Hagens Maikel Giesbers
Barry Meddeler Raoul Vos
Oliver Michorius Robbin Wantia
Arjan Lammers Wouter Grooters
Marco Suijthof Teun Bleumink
Marcel Michels Lars Koldeweij
Paul Nijhof Sven Koldeweij
Hans Onstein Rick Ontstein
Arjan Hoenink Renzo Lammers
Ronald Bongers Noah te Vruchte
Mats Mos
Dion Asschert
Wessel Wantia
Sven Koldeweij
Ludy Koldewey Jorg Antvelink

 

Voor vragen/opmerkingen kun je terecht bij:
Marco Suythof (3e elftal t/m 5e en het zaterdagelftal)

06-20738060
Bij tekorten zijn deze spelers beschikbaar:
Eric Huitink
Robert Winkelhorst
Herman Aarnink
Marc Nienhaus
Maik Spanjaard

 

 

Facebook reacties:

reacties

Gerelateerde berichten