Team indeling 2023-2024

Hierbij de Teamindeling voor de Senioren en het Damesteam seizoen 2023-2024

Rekken 1 Rekken 2
1 Bjorn Ten Haken Tom Bannink
2 Ramon Nijbroek Ronald Karnebeek
3 Daan Papenborg Dani Barts
4 Bram Helmers Gijs Lamaker
5 Mike Kerkemeijer Joep Peters
6 Roy Leusink Sven Koldeweij
7 Jordy Te Raa Thijs Tankink
8 Dennis Schepers Luc Wessels
9 Timo Buunk Raoul Vos
10 Thies Diepenmaat
11 Waldo Rhebergen
12 Stan Nijhuis
13 Job Reinderink
14 Joey Vos
15 Robin Wegdam
16 Maurits Haverkate
17 Wouter Rexwinkel
18 Jesse Holkenborg
19 Jurre Nijenhuis
20 Rick Nijland
21 Marc Blaauboer
22 Kevin Stokkers
23 Merijn Roos
24 Koen Konniger
25
Rekken 3 Rekken 5 Rekken Za2
Lennard te Molder Heino Meddeler Maikel Stokkers
Milan Suijthof Ewout Buunk Kevin Karnebeek
Marc Maatman Adrie Schepers Nick van der Luyt
Niels te Deeseke Fred Roossink Nick Ottink
Rick Schepers Bertus Grooters Rob Ordelman
Mark Rhebergen Henk Schepers Sjoerd Weernink
Rik te Velthuis Gerald Heusinkveld David Schagen
Harm Koerselman Henk Hagens Maikel Giesbers
Pieter Kuiper Oliver Michorius Robbin Wantia
Paul ten Brinke Arjan Hoenink Wouter Grooters
Robert Boevink Marco Suijthof Nick Lammers
Bart Geverinck Marcel Michels Teun Bleumink
Merijn Geverinck Paul Nijhof Rick Onstein
Kasper Brugman Hans Onstein Tom Griessen
Mart Loman Eddy Kleinmeulman Dion Asschert
Rens ten Have Emiel Eiting Wessel Wantia
Rick Rexwinkel Rob Koeslag Noah te Vruchte
Stefan Goering Ruud Giesbers Mats Mos
Twan Lurvink Mark Roossink Mart Onstein
Daan Scholte van Mast Maurice Ten Barge Bjarne Boonk
Roy te Velthuis Jochem Aarnink Burak Ayici
Stijn Venvertloo Ronny Terhaerdt Nick Lammers
Guus Diepenmaat Skip Mos
Tijn Scholte van Mast
Renso Lammers
Peter Diepemaat
Tjark ten Barge
  • Definitieve selectie dames 1
  1.   Esmee ter Beest
  2.   Lieke Reinders
  3.   Nina Onstein
  4.   Nienke Abbink
  5.   Demi Reinders
  6.   Marlynn Reinders
  7.   Celeste Reinders
  8.   Ilse Winkelhorst
  9.   Julien Reinders
  10.  Lisa Buunk
  11.  Manon Stokkers
  12.  Femke Stokkers
  13.  Judith Roelvink
  14.  Ninthe van der Luyt
  15.  Maaike Leferink
  16.  Marlin Barink
  17.  Indy Veldhuis
  18.  Rachel Lansink

 

Gerelateerde berichten

One Thought to “Team indeling 2023-2024”

  1. soothing music for meditation

    soothing music for meditation

Comments are closed.