Sportclub Rekken boekt eerste overwinning van 2025

Na een loodzware week heeft Sportclub Rekken de draad knap op weten te pakken met drie punten. Op eigen veld werd ’t Peeske door vroege treffers van Merijn Roos en Wouter Rexwinkel met 2-0 verslagen.

Voor de aftrap werd op gepaste wijze stilgestaan bij het overlijden van selectiespeler Daan Papenborg. Geen minuut stilte, maar een minuut applaus klonk op ’t Asterloo. Dit onder begeleiding van tientallen fakkels van de SPRU, waar Daan ook vanaf dag één lid van was. Daarnaast droegen Daans collega’s hun steentje bij door als balsponsor aanwezig te zijn.

Met deze extra motivatie onder de arm begon Rekken sterk aan de wedstrijd. De bezoekers hadden niets te vertellen, en na goed werk van Thies Diepenmaat wist Merijn Roos al binnen het kwartier de 1-0 binnen te koppen. Een schamele vijf minuten later verdubbelde Wouter Rexwinkel de marge. Hij kapte vanaf links naar binnen en schoot fraai raak in de rechter bovenhoek. In het restant van de eerste helft bleef Rekken vooral via de vleugels wel dreigen, maar het net werd niet meer gevonden. Wel mag gezegd worden dat de tactiek van de Rekkenaren tot in de kleinste details klopte. Zo werd een blessure geveinsd waardoor doelpuntenmaker Merijn Roos tijdens de blessurebehandeling stiekem het veld kon verlaten. Waarom zal ik niet verklappen, maar één van de bomen langs het klompenpad was ineens verdomd snel ontdooid aan de onderkant.

In het tweede bedrijf werd Ramon Nijbroek zo nu en dan getest, maar dit was vooral te danken aan persoonlijke fouten in de Rekkense defensie. Doelpunten leverde dit echter niet op voor de gasten uit Beek. Aan de andere kant waren Merijn, Stan en Waldo nog dicht bij een derde treffer maar ook voor de thuisploeg mocht het niet baten. Na een lange blessuretijd vond de scheidsrechter het mooi geweest, waardoor Rekken voor de eerste keer dit jaar de volle buit pakte.

Gerelateerde berichten