Sportclub Rekken heeft de goede seizoensstart geen gevolg kunnen geven tegen Hector. Op bezoek in Goor deden de Rekkenaren absoluut niet onder voor de thuisploeg, maar vergat het zichzelf te belonen. De eindstand werd uiteindelijk bepaald op 2-0 voor Hector.
De wedstrijdvoorbereiding verliep (net als tegen TVO) weer niet zoals gepland. De scheidsrechter die was aangesteld voor de wedstrijd kwam niet opdagen, zonder zich af te melden. Hierdoor moest er snel geschakeld worden. Na een boel telefoontjes werd uiteindelijk Kay Meijer uit Eibergen bereid gevonden om de wedstrijd over te nemen, waardoor nogmaals grote dank namens beide ploegen!
Nadat er uiteindelijk om 14.45 alsnog afgetrapt werd, leek het een mooie middag te worden voor Rekken. De groenhemden waren behoorlijk dominant en creΓ«rden vooral via Jesse Holkenborg en Merijn Roos goeie mogelijkheden, maar vonden telkens de goed keepende doelman van Hector op hun weg. Ook Hector kreeg enkele kansjes, maar ook doelman Ramon Nijbroek stond zijn mannetje. Nadat menig toeschouwer waarschijnlijk al richting de kantine vertrokken was voor de rust, viel toch ineens de 1-0 voor Hector. Een bal vanaf randje 16 werd met een mooie volley via de binnenkant van de paal raak geschoten.
Ondanks deze tegenvaller was de sfeer in de kleedkamer optimistisch. Er was veel vertrouwen dat het goede veldspel beloond zou worden. Rekken startte opnieuw redelijk goed en kreeg via Waldo Rhebergen een schietkans, maar zijn schot ging enkele meters naast. In minuut 60 kreeg Rekken opnieuw een tegenslag te verwerken. Een dieptebal belandde fortuinlijk voor de voeten van een Hector aanvaller, die rustig bleef en de 2-0 wist te maken. Hierna moest Rekken haastig op zoek naar een aansluitingstreffer, en bracht het onder andere aanvallers Robin Wegdam en Boaz Winkelhorst in. Echter wist Rekken ook met deze extra aanvallers geen doelpunt meer te maken, en zo eindigde de wedstrijd in een teleurstellende 2-0 eindstand. Volgende week speelt Rekken thuis tegen AD uit Aalten. Komt dat zien!
