Teamindeling 2015-2016

Teamindeling voor seizoen 2015-2016.
Voor vragen en onduidelijkheden kunnen de mensen zich melden bij de senioren commissie.

Selectie 2e 3e 4e 5e
Jorg Antvelink Tom Bannink Robert Boevink Maurice ten Barge Bob Ainsley
Bjorn Barts Gijs Lamaker Tom Griesen Ronald Bongers Fred Roossink
Marc Blaauboer Joep Peters Rick Schepers Marc Diepenmaat Ludy Koldeweij
Rob Griesen Joost Blaauboer Paul ten Brinke Ton Driezes Hennie Papenborg
Job Groen Kasper Brugman Ronald Engelberts Emiel Eiting Marco Suydhof
Marc Grooters Ronald Karnebeek Rob Ordelman Stefan Goering Henk Hagens
Daan Jongerling Lars Koldeweij Luc Wessels Maarten Hartemink Hans Onstein
Robbin Klein Bruinink Robbin Wantia Eric Blaauboer Gerald Heusinkveld Paul Nijhof
Ritchie Klein Gebbink Yorick Reijerink Heino Meddeler Ralph Mooijman Marcel Michels
Eddy Klein Meuleman Wouter Grooters Henk Trutmans Danny Spanjaard Harry Nijhof
Nick van der Luyt Pieter Kuiper Ruud Giesbers Maik Spanjaard Ewout Buunk
Jari Nijhof Frank Hartemink Harm Koerselman Ronnie Tjoonk Arjan Lammers
Jelle Nijhof Sven Koldeweij Oliver Michorius Roy te Veldhuis Jan Barts
Patrick Nijland Barry Meddeler Jeroen Wantia Henk Schepers
Daan Papenborg Bart Jan Mellink Bram Groot Wassink Herman Aarnink
Wouter Rexwinkel Bram ten Barge Bertus Grooters
Mark Rhebergen Erik Diepenmaat
Merijn Roos Henk Mellink
Maikel Stokkers Mark Roossink
Kevin Stokkers
Bob Vaanhold

 

VR1 VR2
Corine Wichers Schreur Ivonne Wilderink
Chantal Veldhuis Iris Hengeveld
Nienke van der Luyt Annika Graven
Lobke de Groot Lisa Hengeveld
Lisanne Horck Iris Hassink
Moniek Lammers Tanja Stomp
Lotte Roos Laura Hagens
Erika te Biesebeek Danse Kleinluchtenbeld
Joyce Roerdink Sacha Barts
Marlou Koldeweij Femke Konniger
Irene Hagens Emma ten Have
Sam Meddeler Sanne ten Barge
Tessa Beernink Marloes Wantia
Manon Tankink
Sanne Tankink
Julia Onstein
Minjoe van Laar
Bregje Luttikholt
Danique Leusink
Romee Hagens
Anniek Schutten

Facebook reacties:

reacties

Gerelateerde berichten

Leave a Comment